Yurtdışı Mobilya Kargo

Guroni Mobilya’nın uygun fiyatlı mobilyaları, anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları ile Avrupa ülkeleri ile birlikte şimdi tüm Dünya ülkelerine garantili ve sigortalı olarak sorunsuz bir şekilde gönderilmektedir.

Ödemelerinizi sitemiz üzerinden kredi kartı veya banka havalesi ile güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm alışverişlerde sitemizde indirimli olarak belirtilen Havele/Eft fiyatlarımız geçerli olup, sipariş tutarının %30’unu ödeyerek siparişinizi verebilir, kalan tutarı ürünleriniz nakliye şirketine teslim edilirken ödeyebilirsiniz.

Yurt dışına gönderdiğimiz tüm mobilyalarımızı çift kat paketleme yaptırarak evinize kadar sorunsuz ulaşmasını sağlıyoruz.

Türk mobilyalarına tüm Dünya ülkelerinden gelen yoğun talebi karşılayabilmek adına birçok farklı lojistik firması ile işbirliği yapmaktayız. Bulunduğunuz bölgeye en uygun fiyatı veren firma ile ürünlerinizin gönderimi konusunda yardımcı olunmaktadır.

Siparişini verdiğiniz mobilyaları 20-25 gün içerisinde lojistik firmasına çift kat paketleme yaparak teslim ediyoruz.
Yol süreci ile birlikte ürünlerin tarafınıza teslim edilmesi ortalama 30 gündür.

Anlaşmalı olduğumuz Lojistik şirketleri her şey dahil (yurt içi gümrükleme, yurt dışı gümrükleme, yurt dışı vergiler, sigorta ve nakliye ücreti içinde) olacak şekilde Guroni Mobilya’dan alıp, alıcı kapısına kadar servis hizmeti sunmaktadır. Başka herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Ürünlerimizi Edirne’ye kadar biz ücretsiz gönderiyoruz. Dileyen müşterilerimiz kargo ücreti ödemeden Edirne’den kendi araçları ile ürünlerini teslim alabilmektedir.

Nakliye masrafı ile ilgili net bilgiyi ve diğer ülkelerin nakliye ücretlerini satış temsilcilerimizden ve info@guronimobilya.com mail adresimizden alacağınız ürünlerin; isimlerini, açık adres ve posta kodu bilgilerini ileterek öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bulunan müşteri hizmetleri numaramız ve Whatsapp hattımızdan uzman satış temsilcilerimiz ile görüşebilir, siparişinizi birlikte oluşturabilirsiniz.