Hakkımızda

1993 yılında Ankara Siteler’de kurulan firmamız yaptığı teknolojik makine yatırımları ile üretim ve perakende sektöründe önde gelen kuruluşlar arasına girmiştir.

Önceleri ulusal markalara fason üretim yapan firmamız edindiği üretim tecrübesi ile kendi perakende mağaza ağını oluşturmuştur.

Guroni Mobilya, piyasadaki talepleri iyi bir şekilde değerlendiren, kendini sürekli yenileyen, başarıya giden yolun müşteri memnuniyetine dayalı olduğunu bilen ve müşterilerine maksimum faydalar üreten köklü bir kuruluştur. Kaliteli ürün, kaliteli hizmet prensibinden ödün vermeden en uygun fiyatı sunmayı ilke edinen firmamız 10.000 m² alanda fabrikasyon üretim yapmaktadır. Guroni Mobilya, bundan dolayıdır ki ürünlerin tasarım aşamasından nihai tüketiciye ulaşıncaya kadarki geçen tüm sürecin takibini kendi bünyesinde sağlamaktadır. Ürünleri Guroni Mobilya üretim tesislerinde üretip, kendi mağazalarında tüketicilerin beğenisine sunmaktadır. Beğendiğiniz ürünleri kendi lojistik depolarından, kendi lojistik ekibi ile evinize teslim ediyor.

Guroni Mobilya bayii, bölge bayii, toptancı vb aracılar ile çalışmadığı için beğendiğiniz ürünler kendi üretim tesislerinden evinize ulaşıyor. Bu sayede benzer ürünler ile karşılaştırıldığında en az %30 daha az ödemiş olduğunuz görülmektedir. Guroni Mobilya; uygun fiyatlarının yanı sıra üretim teknolojisi, ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ve satış öncesi ve satış sonrası hizmetleri ile müşteri memnuniyetini sağlamayı başarmıştır. Guroni Mobilya üretim tesisleri, mobilya sanayisinin eriştiği en son teknoloji İtalyan ve Alman makineleri ile donatılmıştır. Üretimin her aşamasında kalite kontrolleri, alanında uzman ekip ve ekipmanlar ile hassasiyetle yapılmaktadır. Guroni Mobilya üretim maliyetlerini düşürüp tüketicilerin aynı kalitedeki ürünü %30’a varan indirimlerle sahip olmasını sağlayıp, pahalı ürünün kaliteli olmadığını, uygun fiyata daha kaliteli mobilyanın üretebileceğini kanıtlamıştır.